Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży tarcicy suchej i mokrej różnych gatunków drewna, klasach jakości i wymiarach. Tarcica oferowana przez Trak-drew pochodzi z własnego przetarcia na nowoczesnych maszynach, które mają dużą precyzję cięcia.

Produktem ubocznym przecierania i rozdrabniania drewna jest zrębka. To elementy drewna o wymiarach wahających się w granicach od ok. 10 mm do kilku centymetrów. Stanowi doskonały surowiec do produkcji płyt wiórowych i pilśniowych oraz celulozy. Zrębka stosowana jest także jako paliwo ekologiczne do kotłów na biomasę.

 

 

W naszej ofercie znajdują się kantówki drewniane o różnym przekroju i długości. Znajdują one zastosowanie do produkcji palet.

Oferowane przez nas produkty wytwarzane są z najlepszej jakości drzewa. Powstają w nowoczesnym parku maszynowym spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Trociny są produktem ubocznym skrawania, frezowania, rozdrabniania drewna. Stanowią zwykle 10% masy drewna przerabianego w tartaku. Używane są w przemyśle do dalszego przerobu.

Oferowana przez nas kora stosowana jest jako element dekoracyjny, do ściółkowania gleby wokół roślin iglastych i liściastych, do obsypywania roślin na zimę, jako ochrona przed chwastami i nadmiernym wysychaniem podłoża, wzbogaca glebę w składniki pokarmowe oraz poprawia jej strukturę itp.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.