Nasza firma transportowa pragnie dostarczyć Państwu pełen zakres usług w zakresie drogowego transportu krajowego i międzynarodowego. Na rynku transportowym istniejemy od początku lat 90. Posiadamy nowoczesny tabor pojazdów marki SCANIA euro 5, 6 . Pozwala nam to na stabilizację i pewność w realizacji usług.


Realizujemy się na wielu płaszczyznach, co daje nam wymierny efekt w postaci konkurencyjnych cen. W zakresie przewozu ładunków taborem ciężarowym na terenie całej Europy. Realizujemy zamówienia zarówno od dużych Przedsiębiorstw, jak i małych Firm. Dla nas liczy się indywidualne podejście do świadczonych usług. Codziennie jesteśmy dla Państwa! Swoim zasięgiem działania obejmujemy wszystkie kraje Unii Europejskiej. Wiodącym kierunkiem są : Włochy, Niemcy, Holandia oraz Belgia.

Kontakt:

tel. +48 662 147 539

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.